V Legolandu

Právě dnes je to rok ode dne, kdy mi jeden nezvykle slušný muž poslal v neděli večer zprávu přes aplikaci Tinder. Nezvykle slušný proto, že oproti ostatním bylo hned od začátku jasné, že se nemusím bát pofiderních žádostí ani fotek. První řádky naší konverzace zkrátka nebyly klasicky tinderovské (aspoň dle mých zkušeností).

Krásný večer, ještě jsem stihl napsat před 22 hodinou. Uff 🙂
Pak uz je to nejakej prusvih? 😁
Tak nemělo by se volat a psát v rámci nočního klidu ne? 🙂
Opravdu? To je mi teda novinka 🙂
Aspoň dneska můžeš jít spát s tím, že ses dozvěděla něco nového a nebylo ráno zbytečný vstávat. Jak to, že ještě nespíš?
Pravda. Tinder obcas prekvapi . Uz jsem v posteli. Je to na spadnuti.

Tak to nebudu rušit, popreji dobrou noc :). Ráno bych napsal, když odepíšeš, zlepšíš mi hned celý další týden 🙂
Pani! 🙂 Tak to odepisu, rada lidem zlepsuju tydny 😉
Zase nepredbihej 😀 zatím mi stačí jeden týden. Dobrou noc a hezky sny.
Vic lidi, vic tydnu. 😁 neboj. Dobrou noc!

Takhle to tedy vážení opravdu celé začalo. Takhle jsem poznala pana Tomana, kterého si za 4,5 měsíce budu brát. Musela jsem si kvůli dohledání téhle konverzace na chvilku zprovoznit Tinder, tak jsem si řekla, že vám jí sem rovnou překopíruju (i když je mi jasný, že se nám budete smát). Na druhou stranu si vzpomeňte, co jste si psali s vašima drahýma polovička na začátku vy. 

Nikdy by mě nenapadlo, že si tuhle aplikaci do telefonu nainstaluju a už vůbec by mě nenapadlo, že díky ní poznám svého budoucího muže. Byla to taková poslední možnost, aspoň mi to tak tenkrát připadalo. Po sérii nevydařených schůzek na slepo či přes kamarády jsem si řekla, že když už mám teda chodit na šílený rande, tak ať si ty chlapy aspoň vyberu sama dle svého uvážení. A snídaně s Jane, která mi tam tehdy vyprávěla samý šťastný tinder konce byla poslední pomyslnou kapkou, která mě přesvědčila si Tinder nakonec opravdu nainstalovat.

Trvalo to přesně 13 dní, několik bláznivých konverzací a zrušených rande než se mi ozval Péťa. Ten pak celý další týden zkoumal terén a připravoval se k tomu, mě pozvat na schůzku. A nezrušil jí. 4. 3. se objevil u Tvojí mámy, přežil mojí maximální upovídanost a prošel mým HarryPotterPánprstenů testem. Docela se divím, že bylo nějaký druhý rande, ale bylo a na něm už bylo jasný, že si ten bláznivej Tinder oba smažeme.

Přišel awesome březen, výlety, odloučení kvůli Bali, první společný filmový festival, Berlín, Legoland a Dánsko, sestěhování, žádost o ruku, první společné Vánoce, seznamování rodičů a voilà jsme tady. O rok později. Stále spolu. Pár měsíců do svatby. No věřili byste tomu?

Jsem ráda, že se máme ♡.