Už dva týdny tu na mě svítí prázdné okno, do kterého se chytám psát. Doufám, že dnes už budu opravdu úspěšná a něco sepíšu.Jsem nastydlá (hodně) dneska jsou to už dva týdny. Klasicky mě zlobí dutiny a jako vždycky mám pocit, že to nikdy neskončí. Lečím se sama a hrozně se mi nechce k doktorce, ale vypadá to, že mě to stejně nemine. Venku je počasí odpovídající spíše lednu, tak mě to aspoň nemusí mrzet.

Na začátku března jsme byli v Primarku v Drážďanech. Absolvovali jsme cestu vlakem s dvěma přestupy, užili si krásné počasí a nakoupili si, co jsme zrovna “nutně” potřebovali. Nijak zvlášť jsem to nepřeháněla a vlastně jsem si toho až tak moc nepřivezla. Nicméně mám radost, že je teď Primark relativně blízko a myslím, že se tam ještě zajedeme podívat. Vím, že ne všichni mu úplně fandí, ale já jsem si nikdy na nic stěžovat nemohla. Kvalita samozřejmě leckdy odpovídá ceně a nemůžete čekat, že vám ty věci vydrží pět let, ale s tím už se musí počítat. Co vy a Primark?

Začátek března vypadal mnohem jarněji než teď a vyrazili jsme poprvé na procházku do lesáče. Já s kindlem a K. běhat. Vypadá to, že v půlce tohoto týdne by se hezké počasí mělo zase vrátit a tak nás snad procházek čeká víc (možná už taky pivo na zahrádce).
Co právě čtete? Zaujalo vás poslední dobou něco? Já jsem momentálně začtená do Prokletí salemu od Kinga a po několika letech jsem si v knihovně půjčila Bukowského (Všechny řitě světa i ta má).

Po tak asi pěti letech (řekla bych) jsem se viděla se svojí dobrou kamarádkou ze základky, která teď žije v USA. Přijela se svým krásným synkem, co má ty nejroztomilejší kukadla. Bylo hrozně milé se vidět po tak dlouhé době a popovídat si. Ráda bych se s ní viděla častěji.

Máme letenky na Santorini! Dovolená je jistá. V červenci letíme na 11 nocí na Řecký ostrov a už teď počítám dny. Musíme ještě zařídit ubytování (pokud máte nějaké tipy, kde se podívat – sem s nimi!), ale to už snad nějak zvládneme. Loni jsem v létě neměla žádnou dovolenou a tak se těším o to víc.

Byli jsme na muzikálu Addamsova rodina. Poprvé se nám stalo, že jsme měli hlavní obsazení a tak jsme viděli Lucku Bílou a Jiřího Korna. Já jsem velký fanda téhle ponuré rodinky, takže se mi to moc líbilo (i když mě trošku mrzelo, že všem nechali původní jméno, jen Wednesday počeštili na Středu – asi kvůli textům písní). Nic vyloženě chytlavého jsme tam nenašli, ale přijde mi, že je to hlavně o příběhu. Určitě se u toho zasmějete.

Ve středu a ve čtvrtek jsme byli na hokeji. Spartě se dařilo a snad se to dneska zase otočí. Baví mě atmosféra v hale a všudypřítomné fandění. Mám to o moc raději než fotbal. Chodíte fandit svému týmu? Dneska nás v hale můžete potkat znovu. Dres už na mě čeká na židli.

Přidala jsem se do takové tvořivé challenge #listersgottalist a baví mě testovat, co všechno dokážu. Zjistila jsem, že moje scrapbooková krabice má velké mezery a že bych potřebovala dokoupit spoustu věcí. Momentálně si brousím zuby na silikonová razítka. Nicméně potřebuji více praxe, protože oproti ostatním holkám moje stránky vypadají hodně chabě :-).

Minulý týden jsem během svého ležení u televize po dlouhé době zahlédla Jamieho Olivera a tak mě nadchlo, co vařil, že jsem se do receptu včera pustila. Za třicet minut jsem hotovo rozhodně neměla (i se servírováním mi to zabralo hodinu), ale chuťově to bylo dokonalé! 30 minut v kuchyni určitě doporučuji.

V Levných knihách jsem narazila na 1001 filmů, které musíte vidět než zemřete za 399,-. Tušíte správně – už trůní v mé knihovně. Filmů jsem viděla hodně, ale jak vidíte na fotce, hodně jich také ještě vidět chci (a to jsem opravdu vybírala). Pár už jsem jich shlédla (neztrácím čas).
Za poslední dobu vám mohu doporučit tohle: cokoliv nominovaného na Oscara (kromě Birdmana), What if, Still Alice, Wild, St. Vincent, Big Hero 6, Up in Smoke.

 

Pěkné Velikonoce! Jane, všechno nejlepší k dnešním narozeninám!