Dnes trochu puberťácky.
Gilmorky. Nejvíc upovídaná Lorelai a Rory. Kirk, co pracoval snad všude. Sookie, co vaří delikatesy a hádá se o zeleninu. Věčně naštvanej Luke. Šišlající Michelle. Pobožná a správná paní Kimová. Taylor a jeho šílený nápady. Miss Patty a jejích deset manželů. Emily, co mění služky každý týden a Richard, co hraje v barber shop kapele. Hep Alien s bubnující Lane a totálně zmateným Zackem. Christopher, co se vždycky objeví v tu nejmíň vhodnou chvíli. Dean, Jess a Logan (já rozhodně kopu za tým Jess❤). Gipsy, co opraví každý auto a Babette, co všechno vykecá. Drsná Paris, který se každej bojí. No a nejvíc vybíravej pes na světě Paul Anka.  Stars Hollow – to nejdivnější a zároveň nejkrásnější městečko na světě, kde po ulici chodí trubadúr a zpívá. Viděla jsem tenhle seriál minimálně tisíckrát (a to jako fakt, K. vám to potvrdí).
Když mi bylo asi tak třináct, tak jsem strašně milovala Dawsonův svět a věřila, že ten seriál bude láska na celej život (proto mám doma všechny díly na DVD). Pak si to ale pustíte po deseti letech a zjistíte, že jste z toho zkrátka vyrostli (byť je to z nostalgie pořád boží a Pacey je kluk, co ho chcete za manžela). Gilmorova děvčata jsou ale dobrý kdykoliv. Ať je vám 15, 30 nebo 40. Milujete je na jaře, v létě, na podzim, když je všude barevný listí i v zimě, když padá sníh. Je jedno jestli jsem první rande Luka a Lorelai viděla 100x nebo poprvé, stejně se u toho pokaždý přiblble usmívám a vzdychám. Nebo když se Rory konečně rozejde s Deanem na tanečním maratonu a dá to dohromady s Jessem. Taková láska to je.

Oznámení o tom, že bude pokračování formou čtyř filmů, které budou mapovat jeden rok, bylo splněným snem (až jsem tomu ze začátku ani nevěřila). Shodou okolností jsem se letos mohla i projít po náměstí Stars Hollow (další splněný sen) a teď už jen netrpělivě odpočítávám dny do 25. listopadu (už jen 29 dní!).

Milujete tohle město a holky taky? Máte to podobně s nějakým jiným seriálem?