seznamy

Říjen a podzim jsou nenávratně tady a my se v #diarovavyzva vrhneme na seznamy všech možných druhů. V tomto měsíci se budete moct kreativně vyřádit a přijít opravdu s čímkoliv. Já jsem byla vždycky milovník seznamů a jejich odškrtávání. Působí to na mě naprosto uklidňujícím dojmem. 

Připomínám, že cílem výzvy je prozkoumat naše diářové potřeby a na konci roku mít představu o tom, co všechno v diáři potřebujeme, co je nám užitečné a taky co je navíc a moc dobře nám neslouží. I když se vám tedy do úkolu někdy nebude chtít a máte už dopředu pocit, že danou věc nevyužijete – zkuste to. Buď vás to příjemně překvapí a nebo budete mít relevantní důvody, proč zrovna tuhle věc v diáři nepoužíváte.

10. úkol – SEZNAMY

Široké téma, které můžete zpracovat opravdu jakkoliv. Seznamů, které si do diáře můžete přidat je totiž nepřeberné množství. Filmy/seriály, které chcete vidět; knihy, které si chcete přečíst; věci, které chcete stihnout; země/města, která chcete navštívit; seznamy věcí, které vám dělají radost; oblíbené playlisty; sezónní seznamy aktivit a cokoliv dalšího, co vás napadne. Jestli bude seznam minimalistický a nebo plný malůvek je zcela na vás. 

Já mám moc ráda tzv. sezónní bucket listy aktivit a samozřejmě si vedu seznam knih k přečtení. Poslední dobou jsem taky začala čistit telefon a píšu si seznam věcí, které mě zaujaly na internetu (od kosmetiky, přes místa, po oblečení a tipy na restaurace). 

Své tvoření na instagramu můžete označovat hashtagem #diarovavyzva. Pokud je pro vás příjemnější sdílet fotku jen se mnou, pošlete mi jí do zprávy nebo na email: michelleplannercz@gmail.com. A nebo tvořte jen tak, sami pro sebe. Jsem zvědavá, na jaká témata své seznamy zaměříte a jak si poradíte s kreativní stránkou.  

Stejně jako loni ve spolupráci s Filofaxem vybereme každý měsíc jednoho vítěze, který dostane nějaký dárek. Pusťte se tedy do toho.

* Článek sponzoruje firma Filofax, která nabízí širokou škálu diářů, poznámkových bloků a psacích potřeb. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.