roční přehled

Prvního úkolu v #diarovavyzva jste se zhostili skvěle. Mile mě překvapila účast a spousta nových tváří. Moc mě těší, že vás výzva zaujala a jdete do toho s námi. Vím, že netrpělivě očekáváte nový úkol a tak to nebudu zdržovat, jdeme na něj.

Připomínám, že cílem výzvy je prozkoumat naše diářové potřeby a na konci roku mít představu o tom, co všechno v diáři potřebujeme, co je nám užitečné a taky co je navíc a moc dobře nám neslouží. I když se vám tedy do úkolu někdy nebude chtít a máte už dopředu pocit, že danou věc nevyužijete – zkuste to. Buď vás to příjemně překvapí a nebo budete mít relevantní důvody, proč zrovna tuhle věc v diáři nepoužíváte.

2. úkol –  ROČNÍ PŘEHLED 

V únoru se zaměříme na roční přehledy. Nechám na vás, jestli využijete ten, který už v diáři máte nebo se rozhodnete si vytvořit vlastní. Na Pinterestu jich najdete spoustu i k tisku. Důležité bude si k němu sednout a zamyslet se nad tím, co do téhle sekce chcete/potřebujete zapsat. Můžete si do něj vyznačit:

  • narozeniny
  • důležitá data
  • nadcházející události
  • dovolenou
  • náladu (tzv. year in pixels)

Zároveň si můžete říct, že ho využijete jen jako deník radostí/vděčnosti či jako sledovač nějaké statistiky. Využití ročního přehledu je zcela na vás a vaší kreativitě. Věřím, že se navzájem obohatíme o spoustu nových nápadů.

Sama jsem roční přehled nikdy moc nevyužívala a tak jsem zvědavá, co do něj vymyslím a pro jakou formu se nakonec rozhodnu.

Své tvoření na instagramu můžete označovat hashtagem #diarovavyzva. Pokud je pro vás příjemnější sdílet fotku jen se mnou, pošlete mi jí do zprávy nebo na email: michelleplannercz@gmail.com. A nebo tvořte jen tak, sami pro sebe. Moc se těším, co všechno vymyslíte. Jsem zvědavá, podle čeho jste se rozhodovali, co ve vašem ročním přehledu bude, jak se vám s ním nakonec pracovalo a jestli ho budete používat i dál a nebo to byla jen jednorázová akce. 

Stejně jako loni ve spolupráci s Filofaxem vybereme každý měsíc jednoho vítěze, který dostane nějaký dárek. Pusťte se tedy do toho.

* Článek sponzoruje firma Filofax, která nabízí širokou škálu diářů, poznámkových bloků a psacích potřeb. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.