Do konce výzvy zbývají poslední 3 úkoly! Dnes začíná říjen a s ním tedy vychází i další úkol. Dlouho jsem přemýšlela, co vám pro tenhle měsíc připravím. Měla jsem v hlavě hned několik variant. Nakonec jsem vybrala následující. V říjnu budeme tvořit seznam nejoblíbenějších knih a filmů.

Co budete potřebovat:

  • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
  • Psací potřeby.
  • Samolepky, washi pásky, vytištěné obrázky z Pinterestu či cokoliv, co k tvoření budete potřebovat.

Říjen si necháme na takové milé tvoření a vzpomínání. Vyberte si libovolný počet svých nejoblíbenějších filmů a knih – zapátrejte v paměti a vyberte ty kousky, které máte v srdci nejdéle. A aby to nebyl jen suchý seznam – napište si ke každé knize a filmu pár slov (proč zrovna ten, kdy jste ho viděli/četli poprvé, úryvek, památná scéna, atd.). Věřím, že jako vždy vymyslíte něco speciálního a navíc se můžeme navzájem inspirovat. Budu se na vaše tvoření těšit.

Na tvoření máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve formě videa.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen, červen, červenec, srpen, září.

► videa: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květenčerven, červenec, srpen, září.