clipbookvyzva

Poslední úkol téhle celoroční tvořivé výzvy je tady. Ani se mi nechce věřit, že jsme to dotáhli do zdárného konce a že se do ní zapojilo tolik z vás. Velké díky patří Filofaxu a Fleppi – za to, že vám během celého roku předali spoustu krásných dárků a že nás celou soutěží provázeli.

► Všechno, co jste během výzvy vytvořili si můžete prohlédnout tady.

Vzhledem k tomu, že na konci roku je příhodná doba na bilance, rozhodla jsem se poslední úkol věnovat právě tomuto úkolu. Pojďme společně zhodnotit uplynulý rok – všechno, co se nám letos podařilo, co nás těšilo, velké i menší milníky, věci, na které nechceme zapomenout, věci, které jsme se letos naučili.

Co budete potřebovat:

  • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
  • Psací potřeby.
  • Samolepky, washi pásky, vytištěné obrázky z Pinterestu či cokoliv, co k tvoření budete potřebovat.
  • Diář, deník, kalendář – na připomenutí všech těch věcí k zaznamenání do bilance.

Pojměte bilanci po svém – vytvořte si statistiku, seznam, roční kalendář, koláž či cokoliv vás napadne. Moc se těším na všechny vaše nápady.

Na tvoření máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve formě videa.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad.

► videa: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květenčerven, červenec, srpen, září, říjen, listopad.