kynutý malinový koláč

Extra horký letní týden v plném proudu. Větrák zase jede na plné obrátky. Sezónní ovoce kupuju snad každý den. Doma už se těšíme na víkend. Jak se máte vy? 

Čas rebarbory a jahod je tady ♥. Kraťasy, šaty a sandále. A navíc teda teďka otoky nohou (to už tak super není). Ledové chai latté ze Stbx po cestě do práce. Další lekce těhu jógu ve studiu. Další nanuk Lunar. Letní filmy. Dlouhé večery a hodně hodně světla. Rande po práci. Jenom my dva. Dobrý jídlo a pití. Rozlučka v práci. Krásné fotoalbum plné fotek za posledních deset let. Nejlepší lidi, nejlepší práce. Bude se mi stýskat. Holčička Tomanová, se kterou je skvělá domluva a vedra díky tomu zvládáme na jedničku. Knihovna a poslední várka knížek na letní čtení. Nákupy v našem novém místním Lidlu. Každý den nějaká radost. Letní vaření. Letní pečení. Za deset dní dovolená. Meditování a relaxace. Letní pihy. Ledová růžová voda ve spreji (nejlepší vynález). Zítra rozlučka se svobodou. 11 měsíců manželé ♡. Dneska. Vděčnost. Obrovská. Každý den. 

► Na blogu vyšel článek o tom, jaký byl můj 2. trimestr a než vyjde letošní díl, můžete se inspirovat letním čtením z let minulých